fartuszki kuchenne
Uncategorized

Fartuszki kuchenne nie są nudne!

Kiedyś fartuszki nie wyglądały ani dobrze, ani ciekawie, jednak teraz wszystko się zmieniło. Sklepy oferują nam szeroki zakres produktów, które zaskakują nie tylko swoim krojem, dobrej jakości materiałem, ale także pomysłem na przemycenie odrobiny humoru do naszej kuchni.

Kup dla siebie lub daj w prezencie

W internecie i sklepach dostępne są różne wzory i rodzaje fartuszków kuchennych. Możemy wybrać to, co nam się podoba, jednak oczywiście nie można popaść w przesadę i zamiast kupić sobie dziesiąty fartuszek do kolekcji, warto pomyśleć też o innych. Znajomi, rodzina, jest ich dużo i prawie każdy gotuje, więc bez wątpienia przyda im się taka osłona przed plamami.

fartuszki kuchenne nie są nudne
Źródło: sklep.mleczko.pl

Fartuszki należą do uniwersalnych pomysłów na prezent. Nie tylko nie sugerują płci osoby, której można go podarować, ale także posiadają zabawne obrazki i sentencje, co daje duże możliwości kupującemu. Wybór jest naprawdę duży, możemy dopasować produkt do charakteru i zachowania osoby poprzez zawarte na nim żarty, czy to w formie grafiki, czy obrazu, ciekawym pomysłem wydają się być także fartuszki z pazurem pokazujące, że z jego właścicielem nie ma żartów i jak mówi, że nie wolno podjadać jego wypieków, to wszyscy powinni się z tym pogodzić.

Zakup jednobarwnego fartucha mógłby nie być udanym pomysłem, ponieważ byłby bez wyrazu i prawdopodobnie obdarowana osoba byłaby niezadowolona, jednak fartuszki z grafikami mają taką zaletę, że rozśmieszają ludzi. Jest to bardzo ważne, ponieważ dając komuś prezent, to właśnie uśmiech chcemy zobaczyć na jego twarzy.

Postaw na obraz

Każdego dnia oglądamy setki obrazów na stronach internetowych lub serwisach społecznościowych. Jesteśmy przyzwyczajeni do odbioru bodźca wizualnego bardziej niż do tekstu, dlatego użycie grafiki na fartuszkach kuchennych nie powinno nikogo zdziwić. Takie rozwiązanie daje nam możliwość wyrażenia siebie, ale także ożywienia tej części garderoby, która tak naprawdę bez dodatków byłaby po prostu nudna.

fartuszek kuchenny
Źródło: sklep.mleczko.pl

Co jest lepsze od zwykłego obrazka na fartuszku? Zabawna grafika lub rysunek. Nie można być całe życie poważnym, dlatego też nie zaszkodzi nam odrobina dobrego humoru. Na rynku mamy naprawdę bardzo duży wybór takich produktów, jednak wyjątkowo interesujące wydają się grafiki w formie krótkich komiksów, jeden, góra dwa kadry. Wydaje się, że to niewiele, jednak są one przepełnione treścią i chociaż tworzą hybrydę poprzez połączenie obrazu i tekstu, to bardzo dobrze się sprawdzają, a ich popularność ciągle rośnie. Oczywiście można też wybrać fartuszek z obrazkiem, który jest tylko ładny, ale nie ma drugiego znaczenia, jednak prawdopodobnie znudzi nam się on o wiele szybciej niż fartuch, który niesie ze sobą jasne przesłanie i jest w stanie rozśmieszyć nas oraz innych ludzi.

Nie bój się liter!

Wbrew pozorom litery nie gryzą, a dodane na fartuszkach nie będą jedynie dodatkiem, którego nikt nie przeczyta. Krótkie i konkretne frazy, żarty przyciągną uwagę, a ich działanie będzie takie same jak w przypadku wykorzystania grafik. Można także wybrać opcję z tekstem i rysunkiem, dzięki czemu przekaz będzie pełen, jednak nie zawsze wszystko musi być dopowiedziane. Chodzi tutaj przecież tylko o fartuszek, możemy pozwolić sobie nie tylko na szalone grafiki i hasła, ale także niedopowiedzenia, bo w końcu najlepszych żartów nikt nie musi tłumaczyć. Warto zastanowić się także nad taką opcją przed zakupem, ponieważ takie produkty też są ciekawe.